ДНЗ №292

Розклад організованої діяльності

У нашому закладі з дітьми раннього, молодшого та середнього дошкільного віку проводяться такі види занять:

За програмою "Дитина"

1. Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) - 2 рази на тиждень

2. Пізнавальний розвиток (сенсоріка) + Художньо-естетичний  розвиток (ліплення/аплікація)

3. Пізнавальний розвиток (навколишній світ/ рідна природа/ народознавство)

4. Фізичний розвиток - 2 рази на тиждень

5. Мовл. розвиток. Заняття із пріоритетом комунікативного мовлення та збагачення словникового запасу

6. Художня література + Малювання

У другу половину дня з дітьми організовують:

1. Ігрову діяльність (сенсорні, комунікативні,  сюжетно-рольові, дидактичні, настільні, будівельні, розвивальні ігри)

2. Трудову діяльність (господарсько-побутова / праця в  природі /художня праця/ самообслуговування)

3. Основи безпеки життєдіяльності (пожежна безпека, особиста безпека, безпека на дорозі, правове виховання)

4. Розваги (театр, ігри-драматизації, інсценівки, концерти)

5. Дитячу творчість (розповідання казок, читання віршів)

З дітьми старшого дошкілного віку проводяться такі види занять:

За програмою "Впевнений старт"

1. Пізнавальний розвиток (рідна природа /валеологія/народознавство)
2. Художньо-естетичний  розвиток  (ліплення /аплікація)

3. Пізнавальний розвиток (логіко-математична діяльність + конструювання)
 4. Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) - 2 рази на тиждень
5. Пізнавальний розвиток (дитяча граматика, у світі звуків і слів, підготовка руки до письма)
6.  Мовленнєве спілкування,  художня література + Художньо-естетичний розвиток (малювання)
7. Фізичний розвиток - 2 рази на тиждень

У другу половину дня з дітьми організовують:

3. Розваги (театр, ігри-драматизації, інсценівки, концерти)

4. Самостійну художню діяльність (образотворча, художньо-оформлювальна, мовленнєва, музична, театралізована)

5. Основи безпеки життєдіяльності (пожежна безпека, особиста безпека, безпека на дорозі, правове виховання)